Vi är ett väldigt nyfiket gäng som
gillar möten i alla dess former.

Kontakta oss

Vi låter ofta nyfikenheten styra och vi jagar ständigt förbättringar.
Vi kan helt enkelt inte låta bli att leta efter nya vägar, testa nya metoder, utforska nya sätt att arbeta på och skapa nya kontakter med alla möjliga sorters personligheter.

Är du också nyfiken – på oss, vad vi gör, hur vi kan hjälpa dig med dina utmaningar eller hur du kan utvecklas med och hos oss? Ring, mejla eller fyll i formuläret så hör vi av oss inom kort.

Fyll i formuläret så hör vi av oss inom kort!

Kontaktpersoner Göteborg

Affärscoach Fredrik AbrahamssonFredrik Abrahamsson, Ledningsteamet och Affärscoach

Sportande ungdomstränare med många järn i elden. Gillar utmaningen i att få affärer att hända.

0730-746850  icon-email-128 fredrik.abrahamsson@addq.se

Mats Backlund, Säljteamet och Teamcoach Systems

Värmlänsk lugn kille med inriktning mot Test- och Mät.

0735-142190  icon-email-128 mats.backlund@addq.se

Alixander Ansari, Teamcoach Innovation & Sälj

Metal-head in disguise, problemlösare och tekniknörd som gillar att diskutera alla möjliga aspekter av livet sent in på småtimmarna.

 070-4743171 icon-email-128 alixander.ansari@addq.se

Deni Aganovic, Säljteamet & Verksamhetsutveckling

En social energispruta, UX-nörd och problemlösare som gärna pratar (!) affärer, personlig utveckling och Göteborgsmetal.

 0703-603310 icon-email-128 deni.aganovic@addq.se

Anders Isacson, Teamcoach Test- och Mätsystemspecialister

Gillar att resa och uppleva andra kulturer samt engagerad i företagskultur.

0735-142188 anders.isacson@addq.se

Carolina Kullbo, Teamcoach KUL (Krav, UX, Ledning)

Västkusttjej som smittar av sig harmoni, gillar ordning och personlig utveckling. Pratar gärna krav, projektledning och kulinariska upplevelser.

 0702-968194 icon-email-128  carolina.kullbo@addq.se

Kontaktpersoner Stockholm

Sanna Huhta, Teamcoach Frontend

Konsult från norra Norrland som på fritiden lätt förlorar sig i pysselprojekt och dagdrömmar om sköna skiddagar.

0735-142124  icon-email-128 sanna.huhta@addq.se

Johan Bergström, Teamcoach UX och Mobilt

Jagande teamcoach som älskar att jaga och laga det som jagats. Brinner för användbarhet och interaktion mellan datorer och människor.

0708-777882  icon-email-128 johan.bergstrom@addq.se

Per Almström, Teamcoach Backend

Nyfiken prylnörd som gillar enkla lösningar på svåra problem.

0735-142105  icon-email-128 per.almstrom@addq.se

Rasmus Olsson, Ledningsteamet och Affärscoach

Löpvillig problemlösare med stort intresse för matlagning.

0735-000443  icon-email-128  rasmus.olsson@addq.se

michaelalbrechtMichael Albrecht, Ledningsteamet och Affärscoach

Gillar snabba puckar och har tusen järn i elden. Galet aktiv och har alltid ett leende på läpparna.

 0708-398431  icon-email-128  michael.albrecht@addq.se

Adam Lanevall, Säljteamet

Skön kille med glimten i ögat och positiv inställning till livet.

0706-282921  icon-email-128  adam.lanevall@addq.se

Sofia Svahn, Rekryteringsteamet och Ekonomi

Levnadsglad sportig tjej som älskar hav och berg. Har en stor portion nyfikenhet på människor och livet. Nära till skratt och älskar att prova nya saker.

0709-241477  icon-email-128  sofia.svahn@addq.se

Kennet Osbjer, Ledningsteamet och Affärscoach

Grundare av ADDQ som lägger vikten på kultur, empowerment och kontinuerlig kvalitetssäkring.

0708-398437  icon-email-128  kennet.osbjer@addq.se

Mats Andersson, Säljteamet

En av grundarna. Brinner för affärsutveckling och har alltid svar på tal. Trivs nära havet med sin sambo och sina hundar.

0708-398436  icon-email-128  mats.andersson@addq.se

Kristian Raczkiewicz, Rekryteringsteamet

Social kille som älskar skapa relationer med nya människor, nära till humor och högt i tak.

0760-060288 icon-email-128  kristian.raczkiewicz@addq.se

Marie Sundbom, Marknad och Ledningsteamet

En doer som ser till att saker och ting blir gjort. Ser olikheter som en styrka och älskar när saker har ett ytterligare djup än det man ser först.

0723-278653  icon-email-128  marie.sundbom@addq.se

Här bor vi!

Vi är ett nyfiket gäng och gillar så klart möten i alla dess former.

Oavsett om du har en tid bokad eller om du bara vill se hur vi har det så är du alltid välkommen.
Vi bjuder på kaffe, te eller vatten om du hellre vill ha det.

Vi har inga fasta kontorstider men det brukar alltid finnas någon på plats, om inte så kan du alltid nå oss på telefon 08 – 501 108 90 eller via mejl info@addq.se