Kontakt

Är du också nyfiken – på oss, vad vi gör, hur vi kan hjälpa dig med dina utmaningar eller hur du kan utvecklas med och hos oss? Ring, mejla eller fyll i formuläret för att boka ett möte så hör vi av oss inom kort.

 

Fyll i dina uppgifter här så kontaktar vi dig

Kontaktpersoner

kontakt michael albrecht

Michael Albrecht

Regionchef

STOCKHOLM
Mob: 070-839 84 31
Epost: michael.albrecht@addq.se

kontakt fredrik abrahamsson

Fredrik Abrahamsson

Regionchef

GÖTEBORG OCH MALMÖ
Mob: 073-074 68 50
Epost: fredrik.abrahamsson@addq.se

kontakt josefin lofstrom

Josefin Löfström

VD

STOCKHOLM
Mob: 076-761 66 00
Epost: josefin.lofstrom@addq.se

kontakt rasmus olsson

Rasmus Olsson

VD

STOCKHOLM
Mob: 073-500 04 43
Epost: rasmus.olsson@addq.se

Mattias Larson

Mattias Larsson

VD

STOCKHOLM
Mob: 073-692 93 59
Epost: mattias.larson@addq.se

Mats Backlund

Mats Backlund

VD

GÖTEBORG
Mob: 073-514 21 90
Epost: mats.backlund@addq.se

kontakt johan bergstrom

Johan Bergström

Affärscoach

STOCKHOLM
Mob: 070-877 78 82
Epost: johan.bergstrom@addq.se

deni aganovic

Deni Aganovic

Affärscoach

GÖTEBORG
Mob: 070-360 33 10
Epost: deni.aganovic@addq.se

alixander ansari

Alixander Ansari

Affärscoach

GÖTEBORG
Mob: 070-474 31 71
Epost: alixander.ansari@addq.se

kontakt ronn elfors lipsker

Ronn Elfors Lipsker

Rekrytering och utbildning

STOCKHOLM
Mob: 070-783 11 67
Epost: ronn.elfors@addq.se

kontakt kristian raczkiewicz

Kristian Raczkiewicz

Rekrytering

STOCKHOLM
Mob: 076-006 02 88
Epost: kristian raczkiewicz@addq.se

kontakt magnus winqvist

Magnus Winqvist

Sälj

STOCKHOLM
Mob: 070-969 08 88
Epost: magnus.winqvist@addq.se

christina rund ny

Christina Engström

Sälj

STOCKHOLM
Mob: 070-879 75 56
Epost: christina.engstrom@addq.se

kontakt mats andersson

Mats Andersson

Sälj

STOCKHOLM
Mob: 070-839 84 36
Epost: mats.andersson@addq.se

Mattias Döj ADDQ

Mattias Döj

SÄLJ

MALMÖ
Mob: 076-010 73 90
Epost: mattias.doj@addq.se

kontakt marie sundbom

Marie Sundbom

Marknadsansvarig

Mob: 072-327 86 53
Epost: marie.sundbom@addq.se

Sara Torvaldsson

Sara Torvaldsson

Marknadsförare

Mob: 076-876 60 68
E-post: sara.torvaldsson@addq.se

patrick aspenberg

Patrick Aspenberg

Ekonomiansvarig

Mob: 073-389 68 40
Epost: patrick.aspenberg@addq.se

Våra kontor

map-stockholm

Stockholm

Wallingatan 2, 111 60 Stockholm

Hitta hit

map-gothenburg

Göteborg

Odinsgatan 11 (1tr), 411 03 Göteborg

Hitta hit

Map-Malmo-Husargatan3

Malmö

Husargatan 3, 211 28 Malmö

Hitta hit