Vi är ett väldigt nyfiket gäng som
gillar möten i alla dess former.

Kontakta oss

Vi låter ofta nyfikenheten styra och vi jagar ständigt förbättringar.
Vi kan helt enkelt inte låta bli att leta efter nya vägar, testa nya metoder, utforska nya sätt att arbeta på och skapa nya kontakter med alla möjliga sorters personligheter.

Är du också nyfiken – på oss, vad vi gör, hur vi kan hjälpa dig med dina utmaningar eller hur du kan utvecklas med och hos oss? Ring, mejla eller fyll i formuläret längre ned så hör vi av oss inom kort.

kontakt sanna hutha

Sanna Huhta

Konsult från norra Norrland som på fritiden
lätt förlorar sig i pysselprojekt och
dagdrömmar om sköna skiddagar.

Teamcoach Tekniska Testare
finns på Stockholmskontoret

0735-142124
sanna.huhta@addq.se

johanbergstrom

Johan Bergström

Jagande teamcoach som älskar att jaga och laga det som jagats. Brinner för användbarhet och interaktion mellan datorer och människor.

Teamcoach UX och Mobilt
finns på Stockholmskontoret

0708-777882
johan.bergstrom@addq.se

Karin Gustafsson

Karin Gustafsson

Glad och engagerad tjej med lång bankerfarenhet.
Trivs lika bra på skärgårdens kala klippor som
innerstadens liv i sus och dus.

Teamcoach Bank och Finans
finns på Stockholmskontoret

0702-083613
karin.gustafsson@addq.se

andersisacson

Anders Isacson

Gillar att resa och uppleva andra kulturer
samt engagerad i företagskultur.

Teamcoach Test- och Mätspecialister
finns på Göteborgskontoret

0735-142188
anders.isacson@addq.se

per krogstad

Per Krogstad

Norrländsk kvalitetsnörd som gärna
pratar agil utveckling både när det
kommer till it-system och affärer.

Teamcoach Krav, UX och Ledning
finns på Göteborgskontoret

0705-887966
per.krogstad@addq.se

img05

Du

Du är en nyfiken, driven och modig person
med stark ansvarskänsla och god kommunikationsförmåga.
Du brinner för kvalitetssäkring och vill
förbättra och utveckla framtidens arbetssätt.

Passar det in på dig? Hör av dig till oss
om du söker ett nytt team att joina.

 

peralmstrom

Per Almström

Nyfiken prylnörd som gillar enkla
lösningar på svåra problem.

Teamcoach Tekniska Testare
finns på Stockholmskontoret

0735-142105
per.almstrom@addq.se

kontakt erica edman

Erica Edman

Lugn och metodisk tjej som gillar träning,
god mat och dryck samt möten med människor.

Teamcoach Krav
finns på Stockholmskontoret

0735-142100
erica.edman@addq.se

kontakt mikael ulander

Mikael Ulander

Brinner för agila utvecklingsmetoder och
försöker själv bli mer agil på gymmet.

Teamcoach Specialister
finns på Stockholmskontoret

0723-004295
mikael.ulander@addq.se

kontakt michael_albrecht-001

Michael Albrecht

Gillar snabba puckar och har tusen järn i elden.
Galet aktiv och har alltid ett leende på läpparna.

Med i ledningsteamet och
finns på Stockholmskontoret

0708-398431
michael.albrecht@addq.se

kontakt anna andrae

Anna Andrae

Rivig skånska med strategiskt affärstänk
och huvudet på skaft.

Med i ledningsteamet och
finns på Stockholmskontoret

0705-369635
anna.andrae@addq.se

kontakt daniel olsson

Daniel Olsson

Sportig Göteborgare som pratar
varmt om team och agila arbetssätt.

Med i ledningsteamet och
finns på Göteborgskontoret

0709-103134
daniel.olsson@addq.se

kontakt adam lanevall

Adam Lanevall

Skön kille med glimten i ögat
och positiv inställning till livet.

Med i säljteamet och
finns på Stockholmskontoret

0706-282921
adam.lanevall@addq.se

Mette Boström

 Älskar att coacha och inspirera andra människor
till ett bättre liv. En doer, inspiratör och coach.

Med i Qrewteamet och finns på
Göteborgs och Stockholmskontoret

0707-425244
mette.bostrom@addq.se

Mats Backlund_addq

Mats Backlund

Värmlänsk lugn kille med inriktning
mot Test- och Mät.

Med i säljteamet och
finns på Göteborgskontoret

0735-142190
mats.backlund@addq.se

kontakt petter_salomonsson_green_tie-001

Petter Salomonsson

En av grundarna av ADDQ och numera också
styrelseordförande. Har en stor portion humor och
ett stort varmt hjärta. Älskar utomhusaktiviteter.

Med i säljteamet och
finns på Stockholmskontoret

0708-398435
petter.salomonsson@addq.se

Kennet Osbjer

Grundare av ADDQ som lägger vikten på kultur,
empowerment och kontinuerlig kvalitetssäkring.

Teamcoach för ledningsteamet
och finns på Stockholmskontoret

0708-398437
kennet.osbjer@addq.se

kontakt mats andersson

Mats Andersson

En av grundarna. Brinner för affärsutveckling
och har alltid svar på tal. Trivs nära havet med
sin sambo och sina hundar.

Med i säljteamet och
finns på Stockholmskontoret

0708-398436
mats.andersson@addq.se

Vill du hellre att vi kontaktar dig?

Fyll i formuläret så hör vi av oss inom kort!
Kontakta mig via
 E-post Telefon

Här bor vi!

Vi är ett nyfiket gäng och gillar så klart möten i alla dess former.

Oavsett om du har en tid bokad eller om du bara vill se hur vi har det så är du alltid välkommen.
Vi bjuder på kaffe, te eller vatten om du hellre vill ha det.

Vi har inga fasta kontorstider men det brukar alltid finnas någon på plats, om inte så kan du alltid nå oss på telefon 08 – 501 108 90 eller via mejl info@addq.se